Aplikacja na Dzień Języków Obcych

Za tydzień 4 marca, w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się Dzień Języków Obcych organizowany przez nauczycieli języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Tego dnia uczniowie naszej szkoły będą mogli wziąć udział w różnych grach i konkursach. Jednym z takich konkursów będzie gra kulturowa. Na potrzebę tego konkursu stworzyliśmy specjalną aplikację wykorzystującą technologię rozszerzonej rzeczywistości AR, dzięki której uczniowie będą mogli analizować trójwymiarowe modele dzieł architektury krajów anglojęzycznych. Aplikację powinna zainstalować na swoim telefonie przynajmniej jeden z (trzech) osób reprezentujących klasę. Można ją pobrać klikając TUTAJ.

Aplikacja: Culture Games AR

Producent: School Lab

System operacyjny: Android

Rozmiar: 49 MB

POBIERZ