|

PopLang KLO Quiz

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie z języka angielskiego PopLang KLO Quiz.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3 naszej szkoły.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rejestracja na stronie:

poplang.pl

i aktywacja uczestnictwa (w tym celu, z menu należy wybrać KLO QUIZ i kliknąć WEŹ UDZIAŁ).
Po pomyślnej rejestracji i aktywacji, każdy zalogowany uczestnik w terminie od 5 do 21 czerwca, będzie mógł zdobywać punkty wykonując quizy językowe (na podstawie popularnych seriali filmów i wypowiedzi osób ze świata popkultury) dostępne na stronie PopLang.
Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik, który od dzisiejszego dnia do 21 czerwca (godz. 23:00) zdobędzie największą liczbę punktów.
Za pierwsze trzy miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego lub kart upominkowych.
Co kilka dni, przez cały okres trwania konkursu publikowane będą nowe zadania w celu umożliwienia uczestnikom zdobycia większej ilości punktów. Aby być na bieżąco z nowymi zadaniami, zachęcamy do obserwowania konkursowego profilu @klo_quiz

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *